Make your own free website on Tripod.com

 

Robert Kolej Etik Değerler Kulübü Web Sayfasına hoşgeldiniz...

2003 yılında kurulan Robert Kolej Etik Değerler Kulübü, geleceğin bilim insanlarını, sanatçılarını, iş adamlarını yetiştiren Robert Kolej'de etik kavramının vurgulanması, tartışılması, okul içi ve okul dışı faaliyetlerle etiğin ve etik değerlerin hayatımızın bir parçası haline getirilmesini amaçlamaktadır.

Kulüp olarak bu yıl da öğrenci ve öğretmenlerin "Etik nedir?" sorusunu kendilerine sorması için bir dizi aktivite planladık.

Bunların en önemlilerinden Etik Forumu 17 Aralık 2004'te düzenlenecektir. Forum yirminin üzerinde okulda temsilci öğrencileri bir araya getirecek ve kulübümüz tarafında hazırlanmış tartışma konuları üzerinde çalışmalarını sağlayacaktır. Forum yeni kurulan ve kurulması planlanan Etik Kulüplerini bilgilendirmek amaçlı bir konferansı da içermektedir.

 

Konferansta grupların belirleyeceği konulardan oluşacak bir sorun listesi, katılımcı okulların temsilcileri tarafından oylanacaktır. Seçilen sorunlar bir yarışma haline getirilecek ve geçen yıl Robert Kolej'de yapılan yarışmaların benzeri, farklı okullardaki öğrenciler arasında yapılacaktır.

--Arşiv

--Dokümanlar

   

 

 

Designed by Kaya Akyuz

2003